Статті
Сигналізатори загазованості GAZEX

Сигналізатори загазованості - це високоточні прилади для здійснення газового аналізу, що дозволяють контролювати процес згоряння палива і своєчасно коригувати режим роботи котельної установки, в результаті чого істотно зменшуючи витрати палива твердого, рідкого і газоподібного завдяки оптимізації процесу його згоряння. Що дозволяє істотно зменшити кошти, витрачені на расходуемое паливо.

Газові сигналізатори GAZEX

Переносні газові сигналізатори, датчики газу і газосигналізатори GAZEX застосовуються для виявлення місць витоку газів метанової групи, в тому числі таких газів як: аміак, водень, холодоагенти; для контролю якості повітряного простору, в тому числі концентрацій СО і СО2 в приміщеннях закритого типу.

Детектори газів GAZEX

За допомогою детекторів газу виробництва фірми GAZEX, пропонованих компанією "Стамар-Крокус", за зростанням концентрації, можна ефективно визначити витік пального газу, що дозволяє запобігти ризику вибуху в закритому приміщенні або отруєння.

Газосигналізатори фірми GAZEX

Газосигналізатори мають широке розповсюдження не тільки в хімічних лабораторіях, промислових підприємствах і на виробництві, але і для побутових цілей, при існуванні загрози газової витоку, яка може завдати серйозної шкоди здоров'ю або навіть життю людини.

Датчики газів GAZEX

В Інтернет-магазині компанії "Стамар-Крокус" в Києві Ви маєте можливість купити датчики газу абсолютно різних типів за адекватними цінами. Наші фахівці нададуть вам необхідну допомогу і забезпечать якісну установку, підключення і налагодження датчиків газу.

Датчики витоку газу, сигналізатори газу GAZEX (Газекс)

З кожним днем сигналізатори газу стають все популярнішими і для цього є підстави.

Газоаналізатори

Варто відзначити, що газоналізатори, пропоновані вітчизняному споживачеві компанією "Стамар-Крокус", внесені в державний реєстр України і мають всі необхідні для застосування сертифікати відповідності.