Сигналізатори загазованості GAZEX

Сигналізатори загазованості.

    До однієї з основних завдань житлово-комунального господарства та промислового напрямку варто відносити енергозбереження. Для забезпечення безпеки праці необхідний тонкий контроль за концентраціями забруднюючих повітря речовин у продуктах горіння на котельному і опалювальному обладнанні.

   Сигналізатори загазованості - це високоточні прилади для здійснення газового аналізу, що дозволяють контролювати процес згоряння палива і своєчасно коригувати режим роботи котельної установки, в результаті чого істотно зменшуючи витрати палива твердого, рідкого і газоподібного завдяки оптимізації процесу його згоряння. Що дозволяє істотно зменшити кошти, витрачені на пальне.

    Подібний тип сигналізаторів загазованості має два види - автоматичного і ручного дії. Сигналізатори загазованості автоматичної дії можна розділити на три основні групи за принципом побудови вимірювань. До першої групи варто віднести сигналізатори загазованості, основа яких полягає у фізичному методі аналізу з додатковими фізичними реакціями. До групи номер два можна віднести сигналізатори загазованості, основа яких лежить у фізичному методі аналізу, але вже з додатковими фізико-хімічними реакціями. До третьої групи віднесемо сигналізатори загазованості, основа яких лежить тільки у фізичному методі аналізу. На сьогодні все більшого розповсюдження знаходять сигналізатори загазованості другої і третьої груп.

    Застосування:
   Переносні сигналізатори загазованості дозволяють швидко і ефективно здійснювати аналіз і сервісне обслуговування різних систем опалення. У таких сигналізаторах загазованості застосовується велика кількість різноманітних сенсорів газу, що дозволяють проводити обнулення без потреби діставати зонд з газоходів.

     Закладена функція самодіагностики надає користувачеві детальну інформацію про стан сигналізатора загазованості та зношеності його елементів. Все це дозволяє своєчасно виключати можливі неполадки.

    Крім того, сучасні моделі сигналізаторів загазованості мають рідкокристалічні  дисплеї для зручної фіксації всіх даних і наділені вбудованою пам'яттю для заощадження всіх результатів вимірювань.

також читайте

Безпечна газова котельня

Активна система безпеки газового обладнання типу GX.

Газоаналізатори

Варто відзначити, що газоналізатори, пропоновані вітчизняному споживачеві компанією...

Газові сигналізатори GAZEX

Переносні газові сигналізатори, датчики газу і газосигналізатори GAZEX застосовуються для...

Газосигналізатори фірми GAZEX

Газосигналізатори мають широке розповсюдження не тільки в хімічних лабораторіях, промислових...

Датчики витоку газу, сигналізатори газу GAZEX (Газекс)

З кожним днем сигналізатори газу стають все популярнішими і для цього є підстави.

Датчики газів GAZEX

В Інтернет-магазині компанії "Стамар-Крокус" в Києві Ви маєте можливість купити датчики...

Детектори газів GAZEX

За допомогою детекторів газу виробництва фірми GAZEX, пропонованих компанією...

Детектори газу - загальні правила монтажу

Короткі правила монтажу датчиків газу системи забезпечення газової безпеки виробництва GAZEX

Про компанію "GAZEX"

GAZEX - це високоспеціалізоване підприємство, що займається виробництвом детекторів, вимірників і...