Газосигналізатори фірми GAZEX

Газосигналізатори GAZEX

   Газосигналізаторами, це прилади, створені для вимірювань концентрації одного і більше елементів в газових сумішах. Всі газосигналізатори призначені для вимірювань концентрацій тільки певних елементів на тлі конкретного газового освіти в нормованих умовах. Разом з використанням конкретних газосигналізаторів формуються й системи газового контролю, що з'єднують десятки або навіть сотні таких приладів. На більшості об'єктів робота газосигналізаторів неможлива без певної кількості допоміжних  пристроїв, які забезпечують формування необхідної температури і тиску, очищення газових сумішей від запилення і смол, а в деяких випадках і від деяких заважають вимірюванню компонентів і агресивних сумішей. Газосигналізатори діляться за принципом дії на магнітні, електрохімічні, пневматичні, напівпровідникові ...

     Газосигналізатор - вимірювач, який визначає газовий склад різних сумішей. У слідстві чого вони широко застосовані в харчовій, металообробній промисловості, в медицині, а також застосовуються для контролю промислових викидів, різноманітних технологічних процесів. До того ж, газосигналізатори - властивий атрибут "зелених постів", де вагомою складовою є екологічний контроль та визначення рівня токсичності вихлопного газу.

     Сучасні газосигналізатори фірми GAZEX, представлені на українському ринку компанією ТОВ "Стамар-Крокус", не порівнянні з морально застаріваючими приладами, які показують, як правило, тільки концентрацію СО у відпрацьованих газах. Достовірність цих показників залишається низькою. Зчитувати їх можна тільки з орієнтуванням на поправочний коефіцієнт.

     Газосигналізатори, що поставляються ТОВ "Стамар-Крокус", - це багатофункціональні і вкрай точні прилади, здатні вразити своєю ергономічністю, зручністю та простотою в експлуатації. Газосигналізатори мають сенсорні панелі і оснащені інтелектуальним програмним рішенням, що забезпечує високу точність всіх одержуваних показників.

     У ТОВ "Стамар-Крокус" ви можете купити портативний газосигналізатор GAZEX ® O2/CO2, що працює від акумулятора, відповідно - він легко застосовний на складах і в спеціально обладнаних. Мобільний отримання результатів і оперативність у передачі даних - його основні переваги.

     Газосигналізатори мають широке розповсюдження не тільки в хімічних лабораторіях, промислових підприємствах і на виробництві, але і для побутових цілей, при існуванні загрози газової витоку, яка може завдати серйозної шкоди здоров'ю або навіть життю людини.

також читайте

Безпечна газова котельня

Активна система безпеки газового обладнання типу GX.

Газоаналізатори

Варто відзначити, що газоналізатори, пропоновані вітчизняному споживачеві компанією...

Газові сигналізатори GAZEX

Переносні газові сигналізатори, датчики газу і газосигналізатори GAZEX застосовуються для...

Датчики витоку газу, сигналізатори газу GAZEX (Газекс)

З кожним днем сигналізатори газу стають все популярнішими і для цього є підстави.

Датчики газів GAZEX

В Інтернет-магазині компанії "Стамар-Крокус" в Києві Ви маєте можливість купити датчики...

Детектори газів GAZEX

За допомогою детекторів газу виробництва фірми GAZEX, пропонованих компанією...

Детектори газу - загальні правила монтажу

Короткі правила монтажу датчиків газу системи забезпечення газової безпеки виробництва GAZEX

Про компанію "GAZEX"

GAZEX - це високоспеціалізоване підприємство, що займається виробництвом детекторів, вимірників і...

Сигналізатори загазованості GAZEX

Сигналізатори загазованості - це високоточні прилади для здійснення газового аналізу, що...