Газоаналізатори

Газоаналізатори, запропоновані компанією "Стамар-Крокус", можна розділити на два типи: побутові газоаналізатори та промислові газоаналізатори.

   Промислові газоаналізатори призначені для автоматичного постійного контролю вибухонебезпечних  концентрацій пропан-бутану і метану або контролю об'ємної концентрації газу будь-якого іншого типу в повітрі.

   Газоаналізатори побутові використовуються в будь-яких побутових і комунальних приміщеннях. До них можна віднести кухні, технічні підпілля і перші поверхи будівель, підвали.

   Газоаналізатори застосовують у виробництві для вимірювання концентрацій природного газу (пропан-бутану або метану) та видачі звукової та світлової сигналізації у разі перевищення гранично допустимої концентрації вибухонебезпечних сполук у повітрі. Газоаналізатори, за умови потрапляння в навколишнє середовище небезпечних для здоров'я газів (токсичних або вибухонебезпечних), видають світловий безперервний сигнал червоного кольору або переривчастий звуковий.

   У нас Ви можете купити газоаналізатори всіляких видів. У каталозі представлені як переносні (портативні) газоаналізатори, промислові, так і побутові. Промислові газоаналізатори призначені для того щоб максимально убезпечити умови праці, що є їх першочерговим завданням. Для перевірки чи достатньо в будівлі для дихання рівня кисню, перевіряють концентрацію газу в місцях зберігання рідкого хлору і аміаку, а також на підприємствах теплопостачання та водопостачання. Газоаналізатори виробництва фірми GAZEX (Газекс), відповідають тільки вищої якості. Якщо пропан бутан, метан або будь-який інший тип газу в повітрі знаходиться на допустимому рівні, тоді прилад не видає сигналізацію, що повідомляє про те, що в повітряному середовищі міститься допустима концентрація газу.

   Завдяки тому, що газоаналізатор вкрай чутливий, ми можемо спостерігати самі незначні відхилення щодо норми. Для оповіщення про небезпечні для здоров'я людини концентраціях горючих  газів зазвичай застосовують газоаналізатор метану, пропану, водню, а також газоаналізатор парів гексану. Для визначення вмісту токсичних газів у повітряному просторі використовуються газоаналізатори чадного газу, аміаку, хлору, сірководню, діоксиду сірки, хлористого водню, вуглекислого газу, а також діоксиду азоту.

   Варто відзначити, що аналізатори газів, пропоновані вітчизняному споживачеві компанією "Стамар-Крокус", внесені в державному реєстрі України і мають всі необхідні для застосування сертифікати відповідності. Для придбання газоаналізаторів, зв'яжіться з нашою компанією (ТОВ "Стамар-Крокус") по одному з перерахованих вище телефонах або залиште повідомлення для нашого онлайн консультанта.

 

також читайте

Безпечна газова котельня

Активна система безпеки газового обладнання типу GX.

Газові сигналізатори GAZEX

Переносні газові сигналізатори, датчики газу і газосигналізатори GAZEX застосовуються для...

Газосигналізатори фірми GAZEX

Газосигналізатори мають широке розповсюдження не тільки в хімічних лабораторіях, промислових...

Датчики витоку газу, сигналізатори газу GAZEX (Газекс)

З кожним днем сигналізатори газу стають все популярнішими і для цього є підстави.

Датчики газів GAZEX

В Інтернет-магазині компанії "Стамар-Крокус" в Києві Ви маєте можливість купити датчики...

Детектори газів GAZEX

За допомогою детекторів газу виробництва фірми GAZEX, пропонованих компанією...

Детектори газу - загальні правила монтажу

Короткі правила монтажу датчиків газу системи забезпечення газової безпеки виробництва GAZEX

Про компанію "GAZEX"

GAZEX - це високоспеціалізоване підприємство, що займається виробництвом детекторів, вимірників і...

Сигналізатори загазованості GAZEX

Сигналізатори загазованості - це високоточні прилади для здійснення газового аналізу, що...