Детектори газів GAZEX

Стаціонарний детектор газу - один з безлічі приладів контролю і регулювання, який поставляється на ринок компанією "Стамар-Крокус".

     Стаціонарні детектори газу виробництва GAZEX призначені для постійного аналізу складу відводяться димових газів. Так, детектор газу GAZEX фіксує такі концентрації як: оксид вуглецю СО, кисень О2, сірководень Н2S, діоксид сірки SO2, діоксид азоту NO2, діоксид вуглецю СО2.

     Ця категорія приладів використовується для оптимізації процесу згоряння палива в котельнях апаратах різних модифікацій.

     Слід підкреслити, що детектори газу GAZEX дозволяють безперервно контролювати співвідношення "паливо / повітря", що, у свою чергу, дозволяємо мінімізувати тимчасові витрати неефективної роботи котла, так як відомо, що недостача повітря при горінні породжує ефект неповноцінного згоряння і перевитрату пального. Зайве повітря призводить до перевитрати пального на підігрів зайвої повітряної маси.

     Стаціонарний детектор газу фірми GAZEX, який представлений на ринку України "Стамар-Крокус", має можливість працювати як в ручному режимі, так і в автоматичному без необхідності моніторингу оператором.

     Варто відзначити, що автоматичний режим роботи дозволяє не тільки виконувати основні функції, але і реалізовувати авто калібрування і автотестування. В свою чергу, в цьому режимі доступно управління збирачем конденсату.

     Висока надійність і довговічність детекторів газу та газовимірювальних систем, пропонованих компанією "Стамар-Крокус", дозволяє отримувати значні переваги при мінімальних експлуатаційних витратах.

     Економічна вигода супроводжувана безпечне виробництва виходить на абсолютно новий рівень при застосуванні приладів фірми «Газекс» в технологічно вірно обумовлених місцях його застосування.

     Детектори газу - це спеціальні прилади, які застосовуються для вимірювання складу концентрації газів. Детектори димових газів можуть оцінювати склад відвідний газу з котельних установок і на додаток мають можливість виміряти концентрацію СО, СО2, і СН у повітряному просторі промислового об'єкта. Багато детектори димових газів виконують паралельний вимір концентрацій вмісту відразу декількох типів газів, які утворюються при згорянні органічного палива: СО2, СО, NO2, NO, H2S, SO2, СН.

     Переносні (портативні) детектори газу GAZEX - це ідеальні прилади при виконанні професійного сукупного аналізу газів, завдяки цьому прилад знайшов широке застосування на великих промислових об'єктах для здійснення контролю технологічних процесів та заміру розмірів валових викидів в навколишнє середовище.

     ТОВ "Стамар-Крокус" пропонує якісні і зручні детектори газу, відмінними рисами яких можна вважати надійність протягом усього періоду експлуатації. "Стамар-Крокус" дає можливість купити найсучасніший детектор газу, ціна якого буде залежати від області застосування і функціональності конкретно взятого приладу. Детектори газу Газекс використовуються не тільки на промислових об'єктах, також вони активно застосовуються екологічними інспекціями по всій Україні. Детектори газу - оптимізатори процесів згоряння які застосовуються для ефективного налаштування процесів згоряння на котлах низької і середньої потужностей. Такі прилади дозволяють здійснювати наладку котлів, що працюють на різних видах палива. Крім того, один з основних напрямів для застосування детекторів газу утворює пуско-налагодження і сервіс теплотехнічного та котельного обладнання. Дані прилади застосовуються в приміщенні і за його межами, але тільки за умови дотримання температурного режиму.

     Також ми пропонуємо детектори газу - сигналізатори витоку газу. Переносні детектори газу розраховані для конкретних місць з імовірністю витоку горючих газів. Деякі прилади, знову ж, дозволяють визначати відсутність вибухонебезпечних концентрацій газів в закритих приміщеннях. Прилади моментально сигналізують про виявлення наявності в повітряному просторі горючих газів за допомогою звукової сирени або оптичної сигналізації.

     За допомогою детекторів газу виробництва фірми GAZEX, пропонованих компанією "Стамар-Крокус", за зростанням концентрації, можна ефективно визначити витік пального газу, що дозволяє запобігти ризику вибуху в закритому приміщенні або отруєння.

також читайте

Безпечна газова котельня

Активна система безпеки газового обладнання типу GX.

Газоаналізатори

Варто відзначити, що газоналізатори, пропоновані вітчизняному споживачеві компанією...

Газові сигналізатори GAZEX

Переносні газові сигналізатори, датчики газу і газосигналізатори GAZEX застосовуються для...

Газосигналізатори фірми GAZEX

Газосигналізатори мають широке розповсюдження не тільки в хімічних лабораторіях, промислових...

Датчики витоку газу, сигналізатори газу GAZEX (Газекс)

З кожним днем сигналізатори газу стають все популярнішими і для цього є підстави.

Датчики газів GAZEX

В Інтернет-магазині компанії "Стамар-Крокус" в Києві Ви маєте можливість купити датчики...

Детектори газу - загальні правила монтажу

Короткі правила монтажу датчиків газу системи забезпечення газової безпеки виробництва GAZEX

Про компанію "GAZEX"

GAZEX - це високоспеціалізоване підприємство, що займається виробництвом детекторів, вимірників і...

Сигналізатори загазованості GAZEX

Сигналізатори загазованості - це високоточні прилади для здійснення газового аналізу, що...