Датчики газів GAZEX

Побутовий газ (метан або пропан) відомий кожному. Кожен день він є помічником в приготуванні їжі, підігріві води і збереженні тепла в наших будинках. Побутовий газ (метан, пропан-бутан), як і інші хімічні леткі сполуки, знайшов широке застосування на промислових підприємствах. На жаль ми все частіше зустрічаємо в новинах або стикаємося особисто з такими страшними речами як отруєння або вибухи, які відбувалися у наслідку витоку газоподібних сполук. Побутовий газ не помітний на око, а для його просочування досить найменшої дірочки в газопроводі чи просто трохи відчиненого вентиля. Щоб вирішити ці проблеми і підтримати безпеку на Вашій кухні або промисловому підприємстві були створені датчики газу. Датчики газу завжди на сторожі Вашої безпеки.

     Побутові датчики газу призначені для детектування витоків природного або побутового (метану / пропану-бутану), а також скрапленого газу в приміщеннях закритого типу. Датчики газу можуть бути встановлені на кухні, недалеко від газової плити, а також на паркінгах, гаражах, закритих приміщеннях з будь-яким газовим обладнанням або ж всередині Вашого авто.
    У датчиках контролю за витоком побутових або промислових газів використовується електрохімічний, напівпровідниковий або інфрачервоний тип детектування газових з'єднань у повітряному просторі (використовуються високої чутливості напівпровідникові датчики газу).
    Для сповіщення людей при визначенні підвищеного вмісту небезпечних сполук у повітряному просторі приміщення датчик витоку побутового газу подає переривчастий звуковий сигнал, який супроводжується світловими спалахами.
     Датчик газу побутового та інших типів газів піддаються налаштуванню під високу чутливість (якщо це передбачення конструкцією корпусу датчика газу), датчик газу може реагувати на пари спирту, сигаретний дим, розчинники органічного походження, що робить з нього універсальну систему для охорони Вашого здоров'я від шкідливих речовин .

   Виходячи зі статистики більшість випадків вибухів з нищівними наслідками і пожеж відбуваються наслідком витоку газу. Та кількість збитку, витрат і людських життів, втрата яких спричиняє детонація газу у звичайних будинках, промислових підприємствах і заводах немислимо вимірювати, але воможно уникнути. Безумовно Ви можете сподіватися на швидку та оперативну роботу аварійних і інші державних служб швидкого реагування, але ви особисто можете зробити набагато більше для власної безпеки.

   Своєчасно виявлений  витік газу дає можливість швидко перекрити джерело витоку газу в будівлі і приступити до негайної евакуації людей.
   Основною функцією датчиків газу є відстеження у повітряному просторі концентрацій горючих газів (побутового / природного газу, пропан-бутану та ін.) і при їх виявленні включенні звукової переривчастою або оптичної сигналізації.
   В інтернет-магазині компанії "Стамар-Крокус" представлені як провідні так і бездротові переносні датчики газу. Бездротові стаціонарні датчики виявлення газу набагато більш прості в монтажі.
   Для комплексної безпеки вашого власного будинку і вас самих датчик газу також варто розмістити в гаражі, де його завданням буде детектування вихлопних газів (Датчики вихлопних газів). Такий датчик газу створений для попередження про небезпечну для людського здоров'я концентрації СО, чадного газу.
   При монтажі датчика газу основним завданням служить визначення місцеположення датчика щодо типу газу, який необхідно виявляти.

   В інтернет-магазині компанії "Стамар-Крокус" в Києві Ви маєте можливість купити датчики газу абсолютно різних типів за адекватними цінами. Наші фахівці нададуть вам необхідну допомогу і забезпечать якісну установку, підключення і налагодження датчиків газу.

також читайте

Безпечна газова котельня

Активна система безпеки газового обладнання типу GX.

Газоаналізатори

Варто відзначити, що газоналізатори, пропоновані вітчизняному споживачеві компанією...

Газові сигналізатори GAZEX

Переносні газові сигналізатори, датчики газу і газосигналізатори GAZEX застосовуються для...

Газосигналізатори фірми GAZEX

Газосигналізатори мають широке розповсюдження не тільки в хімічних лабораторіях, промислових...

Датчики витоку газу, сигналізатори газу GAZEX (Газекс)

З кожним днем сигналізатори газу стають все популярнішими і для цього є підстави.

Детектори газів GAZEX

За допомогою детекторів газу виробництва фірми GAZEX, пропонованих компанією...

Детектори газу - загальні правила монтажу

Короткі правила монтажу датчиків газу системи забезпечення газової безпеки виробництва GAZEX

Про компанію "GAZEX"

GAZEX - це високоспеціалізоване підприємство, що займається виробництвом детекторів, вимірників і...

Сигналізатори загазованості GAZEX

Сигналізатори загазованості - це високоточні прилади для здійснення газового аналізу, що...